Psy z piekła rodem

 

Jak wytrzymać z psem, który stawia na głowie życie całej rodziny, przyjaciół i znajomych? Ale czy można takiego psotnika nie kochać? 

wszystkim miłośnikom i tym jeszcze niezdecydowanym polecamy tę książkę :

 Joanna Sędzikowska „Psy z piekła rodem”

psy-z-piekla-rodem-okladka-500px

 

Bohaterowie książki to zwierzęta z charakterem, pasją i własnym zdaniem. Kradną, psocą, dewastują dom, uprowadzają chomiki, polują na ptactwo, pływają w basenie sąsiada, kopią sztolnie w ogródku, psują relacje z wujostwem, niszczą stoiska na targach, rujnują przyjęcie urodzinowe. I nie miewają wyrzutów sumienia. Lecz mimo wyjątkowych zdolności do pakowania się w kłopoty, nieustannie wzbudzają sympatię i miłość sprawiając, że życie wśród nich jest pełne i ciekawe.

 

Z posłowia: “Czy malamuty to psy-potwory? Absolutnie nie! Jeśli już pokocha się ich specyfikę, oddadzą z nawiązką wszystko co otrzymają. Miłość, jaką malamut darzy człowieka jest trudna do opisania. Dobrze prowadzony malamut kocha każdego człowieka: swoją rodzinę, obcych, złodziei, listonosza, inkasenta, kuriera i sąsiadów, szczególnie tych, którzy głaszczą je wyciągając ręce przez ogrodzenie.  A kiedy nadejdzie ten dzień i twój malamut popatrzy na Ciebie z szacunkiem, znaczy, że dobrze spisałeś się w roli przewodnika. Warte jest to dużo więcej niż czysty, perski dywan, czysty samochód i pokazowy ogródek, prawda?”

 

 Joanna Sędzikowska „Psy z piekła rodem”

Wydawnictwo Nowy Świat, wydanie pierwsze, Warszawa 2012

ISBN 978-83-7386-468-9, oprawa miękka, stron: 320, format: 135 x 195 mm,

cena detaliczna: 29,99 zł

 

Książka do nabycia m. in. w księgarni internetowej: www.poczytajka.pl,
w siedzibie Wydawnictwa Nowy Świat tel.: 22 826 25 47,

 

ul. Kopernika 30, Warszawa 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Copy Protected by Tech Tips's CopyProtect Wordpress Blogs.